Apie mus

Projektų valdymas – statybos darbų pirkimai, statybų valdymas, pastato eksploatacinio periodo paslaugos, pastatų statybos techninė priežiūra  tai aukščiausios kompetencijos, ilgametės patirties ir preciziškos kokybės reikalaujančios veiklos sritys. Mes šioje srityje dirbame daugiau nei 14 metų, subūrėme atsakingų ir patyrusių profesionalų komandą, gebančią priimti optimalius ir lanksčius sprendimus, todėl Viconus” geriausias Jūsų projektų valdymo, inžinerinio konsultavimo partneris.

Mūsų komandą sudaro motyvuoti savo sričių ekspertai, kurių patirtis ir profesionalumas leidžia mūsų įmonei teikti itin platų paslaugų spektrą bei imtis nestandartinių, didelės apimties projektų, dirbti pastatų (administracinių, prekybos, gyvenamųjų, logistikos, pramonės) ir energetikos (vėjo jėgainių) sektoriuose, dalyvauti didžiausiuose projektuose Lietuvoje.

Atsakingai vertiname darbą su klientais. Didžiausias mūsų įmonės pranašumas ir varomoji jėga empatija klientui. Gebame greitai išgirsti ir pajausti klientą, teisingai įvertinti jo lūkesčius bei, pasitelkus visą darbinę patirtį, juos maksimaliai išpildyti. Mes ne tik kruopščiai įgyvendiname projektus, bet ir prisidedame prie klientui ypatingos vertės kūrimo. Teikdami paslaugas, vadovaujamės aukšto lygio standartais, taikome griežtą darbų kokybės kontrolę, remiamės skaidria ir atvira verslo etika.

„Viconus” – kad sudėtingi sprendimai taptų paprastais.